ZvukodílNa semiNáře

Výroba šamanských bubnů

Tvořivé dílny šamanských bubnů s rituály vděčnosti stromům a zvířatům i rituálem oživení bubnu. Podrobné info k programu a termínům.

Výrobní dílny strunných kantel

Tvořivé dílny strunných kantel. Ručně dlabané řezbářskými dláty z javorového dřeva. Podrobné info k programu a termínům.

Festivaly a výstavy

Seznam festivalů a akcí, kde jsme se stánkem ZVUKODÍLNY – a prodáváme naše nástroje.

Nástroje tvořeNé

srdceM

– zvukodilna.cz

Naše výrobky

Prohlédněte si naše výrobky na e-shopu zvukodilna.cz

Rámové bubny

Tyto krásné bytosti zvuku jsme s mým mužem Honzou stvořili pro Vás. Tvoříme je s rituály vděčnosti a pro každého z Vás buben oživíme a předáme s osobním vzkazem jen pro Vás. Mají krásný hluboký zvuk a vibrace. Koho volá hlubší propojení s Matkou Zemí a otevření se poznání svých vnitřních darů, s láskou a úctou Vám vyrobíme Vaší Bytost zvuku – osobní oživený buben se zprávou jen pro Vás. Povídání jak vyrábíme Šamanské bubny.

Živlové kalimby

Kalimby pro Vás vyrábí s láskou a pečlivostí můj muž Honza. 7 tónové jsou laděny do harmonických zvuků jednotlivých živlů. Jednotlivé živly poznáte i podle vypálených obrázků na exotickém dřevu. Jejich zvuk je velmi krásný. Ukázka na youtube.

Zvonkohry

Zvonkohry pro Vás s láskou tvoří Honza Tomek. Jsou to pentatonické harmonicky laděné zvonkohry ve frekvenci 432 Hz. V současné době Honza tvoří 7 tónové zvonkohry, které jsou vhodné pro hudebníky na relaxační muzikoterapie i jako jednoduché hudební nástroje pro školy a školky. Nádherným, jemným zvukem potěší sdce každého, kdo potřebuje uvolnění, pocit vnitřního klidu a pohody. Zvuk zavěšené zvonkohry.

Kantely

Kantely jsou ručně dlabané řezbářskými dláty z javorového dřeva. Při hraní na kantelu vnímáte její romantický zvuk i příjemné vibrace procházející dřevem. Tvoříme ji v pentatonickém ladění, které umožňuje otevřít se tvůrčímu intuitivnímu hraní a objevování nových melodií.

Dřevěné štěrbinové bubny

Jsou předchůdci kovových kulatých bubínků (heppy drum, hang drum). Horní deska je tvořená z exotického rezonančního dřeva padouk (afrika). Tělo bubnu – obvodové stěny jsou z dubového dřeva. Na buben můžete hrát paličkami nebo prsty.

Indiánské flétny

Její zvuk Vás vezme na výlet vnitřní fantazií mezi prastaré stromy, vrcholky hor, kde zahlédnete svobodně letící vznešené orly. Stačí rozeznít, intuice a srdce Vás samo povede ke krásným melodiím linoucím se indiánskou krajinou.

Deštné sloupy

Sám o sobě je tento nástroj i velmi krásným dekorativní předmětem, který si postavíte do pokoje, kde rádi relaxujete. Podstavy sloupu jsou vyrobené z olivového dřeva. Má velmi krásný zvuk jemného deště.

Dřevěná pera

Ručně vyráběná dřevěná pera, kuličková i inkoustová, z krásně strukturovaných dřevin.