Obrazy a tvorba

  Malba osobních obrazů – Zářiče

  Vytvořím pro Vás na zakázku olejový obraz – Zářič

  Každý obraz je jedinečný, intuitivní, vytvářený pouze pro určitou bytost – obraz, obsahující barevné symboly a obrazce, které u dané bytosti podporují celistvost, harmonii, léčivou a radostnou energii na Cestě života.

  Olejové obrazy

  Leporelo pro nejmenší:

  O sluneční víle a kocourkovi

  TapiseRie

  Moje cesta k vytvoření tapiserie Vesmírná harmonie:
  Právě se na obloze prohánějí nádherné mraky jako tenkrát …

  Ležela jsem na posteli a hleděla oknem ven na mraky, až se mi oči zavřely, já se ponořila do sebe a ocitla se ve světě mimo čas a prostor. Viděla jsem veliký košatý strom obklopený aurou, jejíž paparsky sahají vysoko do nebe. Záře stromu byla propojená s hvězdami a s vesmírem. Byla to nádherná záře obklopující strom a přitahující energii, která proudí z vesmíru, prochází stromem a jako Pramen Života proudí skrze kmen a kořeny, hluboko do Matky Země. Proudící energie vyživuje Zemi. Tato síla tvořící a rodící život podporuje Zemi a vrací se skrze tento strom do Vesmíru a zase spět na Zemi. V koloběhu energie života. Procitla jsem z tohoto prožitku, ležela jsem a hleděla do mraků. Pohled byl neuvěřitelný. V mracích jsem uviděla obraz stromu, který jsem právě viděla a prožila uvnitř sebe. Jakoby se v tento okamžik mraky poskládaly, jejich světlo a stíny vytvořily obrys stromu s aurou, stoupající vzhůru. Světlo propojené s vesmírem a Zemí. Blesklo mi hlavou, to si musím namalovat. Běžela jsem pro velký papír a pastely. Rychlými tahy jsem namalovala obrys stromu obklopený září. Rychlé náčrty byly hotové. Mraky, světlo a obraz z nebe začali pomalu odplouvat. Strom z mraků se rozmlynul. Dlouho jsem tento obraz nechávala ve své mysli, ve svém srdci, prociťovala ho a dotvářela uvnitř sebe. Vybrala jsem název Vesmírná harmonie, jejíč součástí je i člověk, tvořící nový život.

  Učební pomůcky pro MŠ – Ekopřírodověda 1

  Ilustrovala Lucie Tomková (dříve Čapková), učební pomůcky můžete objednat u výrobce, www.ucebnipomucky.eu

  VÝSTAVY

  Fotografie z vernisáže výstavy …cestou za světlem…

  kterou jste si mohli prohlédnout „U Džoudyho“ od 1. 5. do 31. 7. 2007
  www.udzoudyho.cz
  Vernisáž se konala 10. 5. 2007

  Tuto výstavu jsem nazvala … cestou za světlem …
  Uvědomuji si, že cestou životem potkávám mnoho zářivých světýlek – lidí, kteří mne inspirují a Ti nejbližší mne doprovázejí … cestou za světlem …
  Chtěla bych Vám všem poděkovat za Vaši inspiraci a pomoc překonat zatáčku či překážku.

  Děkuji za Vaše světlo, kterým mi svítíte … cestou za světlem …

  S láskou Lucie Čapková

  « z 2 »