E-shop

Benefiční koncert na podporu dětí s autismem

 
💗 Je mi velkou ctí, že jsem dostala tu důvěru, provést Vás svým zpěvem a hudbou a vytvořit 💗BENEFIČNÍ RELAXAČNÍ KONCERT pro všechny lidi, kteří chtějí podpořit DĚTI S AUTISMEM z Mateřské školy, Blanická 16, Olomouc.
Srdečně Vás zveme na BENEFIČNÍ KONCERT 13.3. od 18 hodin do krásných prostor kongresového sálu v NUTREND WORLD v Olomouci v Chválkovicích.
Koupí vstupenky v hodnotě 450,- Kč podpoříte děti s autismem z MŠ Blanická Olomouc.
💗Je pro Vás připraven WELCOME DRINK, ZÁŽITKOVÉ OBČERSTVENÍ a RELAXAČNÍ KONCERT.
💗Vstupenky můžete koupit od 19.2. 2024 on-line na webu www.nutrendworld.cz nebo www.zvukodilna.cz . Nebo si vstupenky můžete koupit osobně v NUTREND WORLD v Olomouci, Chválkovice 604. Do sálu se vejde pouze 120 míst tak neváhejte a zajistěte si své místo včas.
💗Děkujeme a těšíme se na vás
13.3. 2024 v 18.00 v NUTREND WORLD v Olomouci.
💗Lucie Tomková Čapková
💗Tým Mateřská škola Olomouc, Blanická 16
💗Tým Nutrend World
💗Zvukodílna – Harmonické hudební nástroje

Pokud chcete podpořit děti s autismem z MŠ Blanická Olomouc a nemůžete přijít na benefiční koncert, můžete je podpořit koupí balíčku 2 nahrávek v hodnotě 650,- Kč. Částka 200,- Kč z tohoto balíčku poputuje za dětmi z MŠ Blanická Olomouc.

Věci z mojí tvorby jsou k zakoupení na našich stránkách zvukodilna.cz

VýhodnÝ balíček

Nyní můžete zakoupit Relaxační zvukovou koupel a Hudbu čtyř živlů ve zvýhodněném balíčku. Ponořte se do hluboké relaxace v klidu vašeho domova.

 

Najdi si příjemnou polohu v leže nebo v sedě, můžeš si zavřít oči, uvolnit se a nechat se prostoupit vibracemi jednotlivých hudebních nástrojů a hlasu. Ocitneš se v chrámu zvuku, jehož energie vyživuje a vylaďuje celou bytost člověka. Uvolníš se, odpočineš si a načerpáš novou sílu a energii. Ponoříš se do hlubokého klidu a míru uvnitř svého nitra.

 

  Vyplňte email pro odběr novinek

  Vyplněním emailu a odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem odběru novinek, zasílání novinek můžete v budoucnu zrušit.

  Stáhněte si eBook zdarma

  Příběh z pradávné minulosti, v kterém je ukryté POZNÁNÍ VLASTNÍ SÍLY. Vstoupíš a objevíš vlastní Dary.

  Rozpomínání Ženské Duše na  prazákladní esence moudrosti v nás. Příběh hlubokého zdroje poznání prastaré moudrosti jako zdroje objevování vlastní vnitřní síly. Příběh, který nám pomůže otevřít své srdce, a nahlédnout do Darů Ženy, abychom začali tvořit vlastní cestu skrze poznání kdo jsem a co pro mne znamená Být Šťastná. Příběh, který otvírá dveře poznání, můžete vstoupit a poznat sebe sama, svou vnitřní krásu, svou jedinečnost.

  Písně Vděčnosti

  – JEDNODUŠE – JEDNYDUŠE